Tel.: +420 585 634 801 Mail: botany@upol.cz
Katedra botaniky
Pro studenty
Kontakt
Tel.: +420 585 634 801
Mail: botany@upol.cz

Celý kontakt   Celý kontakt
Přírodovědecká fakulta UPOL
Oznámení pro studenty - archiv
2.4.2013
Termíny exkurzí kurzu BOT/MOBEX

Centra biodiverzity střední Moravy

 Více  Více o aktualitě
29.3.2013
...

Exkurze botanická (BOT/EXP) aTerénní cvičení z botaniky (BOT/TEXSB)

 Více  Více o aktualitě
5.3.2013
Páteční cvičení BOT/SVCVU a BOT/SVP

V pátek 8. března je vyhlášené děkanské volno, odpadá tedy cvičení předmětu BOT/SVCVU a BOT/SVP na učebně 506. Toto cvičení je nutné nahradit.

Pokud máte možnost, přijďte na jedno z cvičení ve čtvrtek 7. března (buď od 7:00 nebo od 12:15). Pokud to nejde, příští týden v pátek (15. března) se s vámi další vyučující domluví na případné náhradě.

Díky za pochopení.

B. Brandová

19.2.2013
Upozornění pro zapsané studenty na exkurzi "Evropská centra biodiverzity - exkurze" (BOT/EUBEX)
Základní informace o exkurzi BOT/EUBEX Evropská centra biodiverzity - exkurze.
zapsané studenty prosím,aby do 20. února složili NEVRATNOU zálohu na exkurzi v částce 1000,- Kč (bude použito k částečnému uhrazení dopravného, které je vzhledem k velké vzdálenosti vysoké) k rukám p. sekretářky katedry botaniky p.Vaculové, v přízemí budovy A, PřF UP, Šlechtitelů 11. Kdo nesloží tuto zálohu, nepojede na exkurzi. Chceme se tím vyhnout problémům v minulých letech, kdy se studenti odhlašovali jak se jim chtělo a zvýšené náklady na nezaplněný autobus nesl zbytek. Pokud se ukáže, že daný student nebude moci jet (po ukončení zápisu), je třeba, aby za sebe našel náhradu, teprve poté mu bude záloha vrácena - jinak propadá. Stravu a ubytování (stany v kempech) si dle stávající situace budete hradit sami, jednáme ale o nějaké formě podpory (zatím nejisté, protoje lépe s tím nepočítat). Exkurze bude ukončena testem poznávání přírodnin demonstrovaných na exkurzi. Oficialni termin exkurze je 11.-17.6., zalohu prijima p. Vaculova od 1. do 20. unora. Pokud někdo uvažuje o odepsání exkurze, udělejte to prosím okamžitě, na uvolněná místa čekají další zájemci. Bližší info bude během 1 měsíce, předběžná trasa: jede se primárně do Přímořských Alp (Alpes-Maritimes, pomezí Francie a Itálie) a se sjezdem k moři, se zastávkou na zpáteční cestě v pohoří Jura. 
12.2.2013
Pedagogická praxe - Oznámení pro studenty 1. ročníku navazujícího studia učitelství

Souvislá pedagogická praxe studentů 1. ročníku navazujícího magisterského studia a souběžného studia učitelství se uskuteční ve dnech: 18. března až 5. dubna 2013 !!!!

Na souvislou pedagogickou praxi budou zařazeni jen přihlášení studenti!!!!

Přihlášku je třeba podat nejpozději do 20. února 2013. Další informace ZDE.

Izon favicon Copyright © Katedra botaniky Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého, IZON s.r.o., 2011 - 2021
RSS  RSS  |   Mapa stránek  |   Kontakt